Lidi je prostě konec. Změnila jsem se a mám jiné , jak to vyjádřit...no skrátka jiné potřeby. A navíc vést dva blogy....Sayounara vaše Rosette, Kris neboli Misa.

Září 2010

Sasuke

27. září 2010 v 22:47 | Misa~Ai Ookami |  NarutoNB

Naruto

27. září 2010 v 22:44 | Misa~Ai Ookami |  NarutoNB

Itachi

27. září 2010 v 22:40 | Misa~Ai Ookami |  NarutoNB

Deidara

27. září 2010 v 22:38 | Misa~Ai Ookami |  NarutoNB

All

27. září 2010 v 22:36 | Misa~Ai Ookami |  NarutoNB

Design autum

23. září 2010 v 22:15 | Misa~Ai Ookami |  dessingy
Ano neodpustila jsem si to dess změnila ^^

náhled

Galerie

23. září 2010 v 21:11 | Misa~Ai Ookami |  oznamka
Jak jsem psala v minulém článku...moje naděje se nikdy nevyplní. Měla jsem naději, že to tady zse rozjedu..nestalo se a já už vím co s tím. Blog rušit nechci a navíc by mi chybělo přidávání obrázků a neautorství.
Jistě všichni známe službu galerie.cz. No já ji nevyužívám a ani nevyužívat nechi. Já si udělám takovou galerii z tohohle blogu. Oficiálně přestupuji na Doupě Zvrhlika a z tohohle udělám takovou skládku obrázků. Konec koncům i já musím udělat krok do předu. Navíc už mě chytli i jiné zájmy. Né že bych jako přestala se zajímat o mangu a anime ne to ne, jen prostě mám i jiné koníčky. Třeba grafika apak tak hodně kreslení a malování.
Takže defakto sem tam sem přihodí nějaký ten obrázek a nic víc nic míň.
Taky se tu objeví i nová lay, a bude i odpovídat tomuhle stavu a taky udělám i des na DZ.
Vaše skvěle naladěná Misa

Snad se někdy vrátím.

20. září 2010 v 21:06 | Misa~Ai Ookami |  Watashi
Existuje větší naivní snílek než jsem já?
Řekla bych, že ne. Jsem naivní, že mám naději v to, že budu někdy zase vést blog tak jak v minulosti. Což se nestane. Vím to, ale přesto mám naději. Však to znáte, naděje umírá poslední. Ale co když je ta naděje zbytečná? Co pak? Pak u jen si musíme vystačit s tím, že budeme snít.

K nadpisu....Ano doufám, mám naději v to, že se zase vrátím..ne žýe bych nějak odcházela, ale měním se..a chybí mi hrozně ta má povaha. Chybí mi to, že už si nedokáži vystačit sama, to že už nejsem tak samotářská. Je to divné? Je, jsem divná? Jsem, ale mě to nevadí, vysloveně mě byví ty pohledy, když si obleču něco neobviklého. Jsem ráda když si mě lidi všímají, umí si otevřit hubu na plno a říct svůj názor, pod který se velkým, ne přímo obrovským klidně i podepíšu. A to mi vadí, dřív jsem byla taková tichá myš. Samotářská, nejradši zalezená v koutě s kníkou a jednou kamarádkou, která je pro m důležitá do dnes.

Měla jsem i naději, že jednou prostě budu taková jaká jsem a že se prostě nebudu bát vyjít mezi ostatní a blbnout s nimi. Že se prostě pozdravím i stím, se kterým se skoro neznm, že prostě to nebudou kamarádí, ale pátelé/známí. Však víte co myslím. Jenže očem snít, na co mít naději když se mi to splnilo? Na ni a jsem za to ráda, jsem ráda, že mám život jaký mám, sice se obví nějaká ta překážka, ale skoro vždy si vřím a mám naději, že to překonám.

Dál mám i naději, ne e to spíš takový sen, který se pravdě podobně nesplní. Chtěla bych se dostat na umleckou školu. Baví mě kreslit a prej mám na to i talent. Ale pochybuji, proto je to spíš jen naděje, sny se můžou splnit, ale naděje obyčejně ne. Stejně tak jako jsem měla naději, že budu chodit na ZUŠku..byla to naděje, která se nesplnila, protže ty dva roky by neměli cenu a 2 000 za rok je celkem dost.

Tohle všechno je pro mě naděje, nevím jak por vás, ale když jsem se ptala lidí co pro ně znamená naděje, každý mi odpověděl jiak. Pro mě je nadějě skoro stejná jako sen, jen se obyčejně nesplním, ale můžu o tom snít. Nom asi jsem tak nějak spojila minulé a toto téma do jednoho. Snad to nebude vadit :D

Lidi vy nejste normální O_O

18. září 2010 v 21:45 | Misa~Ai Ookami |  náštěvnost
Lidi je večer a je vás tu tolik? To jako kvůli tomu jednomu článku? No vi mi děláte radost :D

14

oznámení o tom že (ne)žiju

18. září 2010 v 21:19 | Misa~Ai Ookami |  moje žvásty
Jen aby jste věděli, že že žiju, protože moje aktivita je o ničem.. Náštěvnost se sem i stydím dát -.-" a nic se mi nechce dělat. Jsem absolutně bez nálady, dokonce i tak, že nejsem schopná vytvořit normální lay. Nakonec jsem si jeden stáhla, od Gormal a nastavila ho na DZ. Už i ty odkazy jsem líná dávat. Ale náladu mi zvedlo aspoň to, že dneska dávali po dlouhé době Hodinu Pravdy, telefonáty s Nyuu a šálek horkého kakaa ^^ JInak hodně kreslím, ve škole a učím se i realistické portréty, no moc mi to nejde :D No nic jdu si dát rajče.
Misa

Netušila jsem, že už tak brzo...

12. září 2010 v 18:05 | Misa~Ai Ookami |  moje žvásty
Umch..zítra mě čeká ten sbor :D hehe dobré no :D Se mám zas na co těšit a hlavně si nesmím zapomenout navolit peníze na čip jinak budu bez obědu..super stovka mi vydrží na dva týdny :/..dobré co, budu muset prá obědů oželet a místo abych se kochala jídelnou asi půjdu ven (jo ven-oběd bych totiž jedla ve volné hodině :D) a koupila si něco dobrého (jablko, pizzu..:D)
No a k tomu nadpisu...Včera jsem byla venku. Ze začátkku celkem nuda..pak se šlo na hřiště a blbec se s blbcem sešel a donesl alkohol nom. Pivo slivovici (meruňkovici). No já jsem se radši i s kámoškou držely od toho dál, ale to se nedá říct od jednich třech. Byli na mol. Ono by to ani tak nevadilo, ale ten jeden měl hrát denska zápas ve fotbale takže...
No jak se setmělo (Buhuu proč musí být tak brzo tma? Člověk musí svítit a já mám v pokojíku takové příšeří i ve dne, tak to taky není nic moc extra.) tak už si dali i někteří a nakonec i já..Ale jo ta meruňkovice mi chutnala, ale jeden lok mi stačil :D radši si počkám na oslavy a silvestr, kde mi vždycky připadně jedna sklenička vína a to mi stačí :D Ale, že se perlilo :D Možná je časem vypíšu, ale momentálně se mi nechce a budu měnit dess. Udělám setejný jak sem tak na DZ, jen v jiných barvách.
Ps: Skusila jsem kreslit tuží a pak vykreslit zapíjením vodok a mě se to líbí a dokončila jsem jeden obrázek..zprvu to měl být drsný punk rea kluk, ale vylezla mi z toho veselá plná energie punkačka a navíc manga :D, ale nehorázně se mi líbí její oči, konečně jsem se naučila jak jim v dechnout život ^^.
Misa

Kawaii DeiDei

12. září 2010 v 11:22 | Misa~Ai Ookami |  obrázky Naruto
Když ho sem tak dávám tak jsem si vzpoměla na 11. září 2001, snad všichni víme co se stalo. ne?...

Deidei

Au! Zakažte mi chodit ven!

11. září 2010 v 13:31 | Misa~Ai Ookami |  moje žvásty
Ne nic mi není jen jsem samá modřina. Vivat vesnicím xD.
Jáj koupila jsem si redis pero a tuž, budu skoušet :) jen nevím kdy, páč jsem buď ve škole a od 5 jsem venku a blbnem. Obyčejně jsem u také závory u hřiště, aby tam nejezdili auta a motorky. Si jako myslí, že si toty motorky neobjedou humnama? A nebo i ty auta? xD No tak mi přestu závoru děláme všelijaké blbosti, především "akrobacii" spíš jen takové ty "přemety" "citrónky" a "netopýry" xD a taky se mi podařila hodit perefektní tlama a padá byl alá "má bolest je větší než tvá" xD (ti co nevdědí: jeden díl Naruta Shipp. Naruto vs. Pein xD)
Dál..no jako nic moc, jen mě štve, že tam většina osazenstva kouří :/. Ne já to fakt nejsem, já jsem se cigarety ani nedotkla xD jinak sranda a včera jsem došla úplně zmožená, že s emi nic nechtělo dělat xD. Dál absolutně chcípám..z rozhovorů s Nyuu xD
Ohledně blogu..no nevím, ale rišit se mi ho moc neche..jak říkám, nechávám si to pořádně projít hlavou, ale už mám určitou představu, ale tu vám neřeknu xD. No jelikož jsem se asi před 2 hodinami vzbudila a jsem stále v pižamě tak jse jdu přesléct a asi budu poslouchat písničky s oblíbených videí na YT a kreslit tou tuží xD
Misa

Zdravím ^^

9. září 2010 v 16:29 | Misa~Ai Ookami |  moje žvásty

GOMENASAI!!!

Vůbec nepřidávám, vůbec se mi nechce, nic dělat. Takže se omlouvám, že nic nepřidávám.

Takže to bylo to první a teď jdeme k tomu druhému.

Přemýšlela jsem o tom, že tento blog úplně zruším a bdu jen na DZ, ale nevím nevím, chybělo by mi to tu takže..nechávám si to opravdu projít hlavou a uvidím, zatím mám takovou variantu, ýe bych se pžesunula na DZ a sem bych přidávala třeba jednou za den a tak, že by to byl jen takový vedlejší blog...

Dál..úplně jsem se zbláznila do malování, koupila jsem si dneska redis pero a tuž a taky dvě A3 a budu kreslit. Jinak byla jsem u očaře a všechno je v pohodě. A asi budu mít kontaktní čočky, ale jen čistě průhledné, no časem si pořídím i ty barevně xD Taky jsem se stavikla s mamkou u babičky když už jsme měli ten čas a autobus nám jel rovnou do Žlutav. Tak jsem tam probrali všechno včetně toho jestli už vím na jakou bych chtěla chodit. No mám tři obory. Jazyky, Jurnalistiku a Umění, čili grafika a kreslení/navrhování. A udělala jsem si tam popcorn, který jsem si poté dovezla u domů a jsem spokojená. No jdu se asi nachystat do školy, v 5 jdu ven blbnout a pak se můná dostavím na skype, ale nevím se mi tam poslední dobou nechce být, podstatě už ani na tom počítači netrávím tolik času.Btw, nevíte od koho je tahle písnička? Ji nemůžu nikde najít -.-

30.8. 2010 - 5.9. 2010

7. září 2010 v 14:32 | Misa~Ai Ookami |  náštěvnost
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 47
Utery: 25
Streda: 25
Ctvrtek: 21
Patek: 25
Sobota: 23
Nedele: 32

Celkem: 198
Lidi-vy zrádci! :'D, no dopřed, ale já jsem naštvaná, se ta náštěvnost nezvedlo, to nemohli být ti lidi trochu štědřejší?

Není to tak hrozné :)

2. září 2010 v 22:10 | Misa~Ai Ookami |  moje žvásty
Hlásím se trochu pozdě, nejel mi totiž net a mamce se podařila vyhodit obrazovka. Jsem ji štelovala a světe divse, vono to jede! :D Dneska ve škole jsem sepsala takový denikoidní zápis, tož ho jdu přepsat. A bude psaný takovým tím denikoidním stylem :D

Úterý
Celý den jsem strávila u babičky. Ta mi spravila rifle-byli mi dlouhé (jo jsem zakrslej vlk xD). Taky jsem naučila Rosťu (strýc) smažit palačinky. On je dělal stylem: nalét, rozetřít tak aby tam bylo co nejvíc děr :D) a já to dělám tak, že cca. do prostřed pánvičky naleju tu sms a čekám až se to samo rozteče a udělá abych mohla ototčit :D.

Středa
Tak yo, dopadla jsem dobře. Odpoledko budem mít 2x a domů dojedu cirka v 16:30, takže se tu budu ukazovat, jinak ve 2 rulez xD. Takže perfekt.
Jinak, toť můj RH xD:
Po: M Aj ČjaL Čsp D Hv
Út: Př Z Tv M Ch Nj volná It
St: Aj ČjaL F M Administrativa pokročilý D
Čt: ČjaL F M Tv Ch Vko/Vv Vko/Vv* volná Nj
Pá: Př Aj Čj M F Z

*Dvou hodinovky a střídání po dvou týdnech.
A teďka už nemám dálny, ale výběr povolání :D (Čsp)
Administrativa-ti co neznaj-psaní všemi deseti, já jsem již pokročilý :D
A volná=volné hodiny :D
Chemie-začínám ji pomalu, ale jistě nenávidět, chytli jsm takovou učitelku >.<

O tom, že mi nejel net výte, měla jsem děsnej absťák :D jsem si připravila sáhodlouhej článek s prvního dně, ale prd. Do dneška jsem ho už zapoměla tak tu máte jakousi náhražku :D. Jinak keslila jsem cosi voskovkama, pak to dám na DZ** a můžete se "pokochat" :D, koupila jsem si prograsky-12, nádherně se stím kreslí ♥.♥. Téže jsem si vyrobila vlastní sado smajlíků, k nalezení na DZ :D. A ukuchtila jsem svoji historisky první políbku-česnekačku a povedla se mi! :D a mamka mi povolila pokraslit si jedno bílé tričko, buď bude do výtvraky nebo tělocviku zálež jak se mi povede xD.

Čtvrtek
1. dvě hodiny třídnické a v Tv a Ch poučení o bezpečnosti a pak Vko, hráli jsem hry :D V tiché poště bylo první slovo papouček, vyšla nám prostata :D. A taky se vám musím pohlubit s trapasem co se nám stal ve středu :D. Nemohli jsem najít na zahájení (které díky děšti bylo v teple v tělocvičně :D) najít vlastní třídu a zařadily jsem se do prvního stupně :D nakonec nás náš třídní odvedl a jedním třem se povedl zřadit se k deváťákům :D. Taky se odstěhoval jeden kluk a další propadl, nudělal na opravkách češtinu.

No nic jdu spát, jsem unavená, zítra hodím na DZ svůj rozvrch-pokudhp stihnu, dělám si lastnoruční :D.

Misa-chan