Lidi je prostě konec. Změnila jsem se a mám jiné , jak to vyjádřit...no skrátka jiné potřeby. A navíc vést dva blogy....Sayounara vaše Rosette, Kris neboli Misa.

Vyhodnocení od Kadet

27. srpna 2009 v 20:48 | Misa |  vyhodnocení pro mě


Já vím že přidávám zatím jen osobě,ale to jen protože nejsem zrovna tatkní když jse jedná omně proto už dávám sem abych pak nemusela odpovídat.Znám totiž takové slídili a mám pocit,že jeden je v mém pokoji XD.Že?-To že mysím na toho co je umně v pokoji XD
Jméno: Misa
Věk: 13 let
Rasa: Míšenec

Jsi míšenec vlčího démona a člověka a vůbec to nemáš lehké. Není to tím, že bys měla navenek nějakou vadu, jako vlčí uši nebo tak, ale často se chováš příliš instinktivně a nejednou tě chytili přitom jak se nohou drbeš za uchem. Snažíš se naučit se víc ze společenského kodexu, ale instinktům neporučíš, proto raději běháš po lesích. Při jedné tvé noční akci jsi potkala skupinu kluků, kteří se mezi sebou rvali. Ucítila jsi divnou energii a probudil se v tobě vlk víc než kdy jindy a vyrazila jsi taky do boje.
Když tě zastavili, zjistila jsi, že poražení nejsou lidé, ale nějaké kreatury. Řekli ti, že takhle nějak vypadají démoni, i když můžou taky vypadat jako lidi. Čtyři kluci, kteří zsůtali na nohou se ti představili jako Yusuke, Kuwabara, Kurama a Hiei. Spřátelila ses s nimi a oni tě poslali za Genkai, která ti pomáhá zařadit se víc mezi lidi.


Co o tobě říkají

Yusuke: Jedná hrozně spontálně, ale jinak je dobrá.
Kuwabara: Jde z ní občas strach.
Kurama: Občas mi dělá naschvály, ale jinak je pohodová.
Hiei: Měla by se víc snažit krotit se.
Genkai: Jednou se dokáže ovládat a bude se jí mezi lidmi žít lépe.
Koenma: O té jsem neslyšel...
Botan: Jsme dobré kamarádky, chce občas létat na pádle.
Yukina: Když jsme u paní Genkai, pomáhá mi s prací...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.